Kontaktinformasjon for Flatås IL

Postet av Flatås IL den 4. Jul 2015

Flatås IL har fra 1. juli 2015 gått over til ny webløsning levert av Idretten Online.
Vår nye webløsning blir etablert av frivillige i klubben og på grunn av ferieavvikling vil ikke vår nye webløsning bli ferdig før våre frivillige er ferdige med ferie.

Ved behov for å ta kontakt med Flatås IL, ber vi dere om å benytte kontaktinformasjon under.

Hovedlag:
LederTorbjørn Solbergleder@flatas.no952 62 520
SekretærRolf Hildrumkontakt@flatas.no472 33 395

Fotball:

LederFrode Kvamsøyleder.fotball@flatas.no932 00 164
Sportslig lederJohn-Tore Dreierjotodre@hotmail.com965 02 900
NestlederSiw Anita Kjørsviksiwanitakjoersvik@gmail.com932 46 557
BanefordelingJohan Klevelandbanefordeling.fotball@flatas.no906 39 147

Håndball:
LederTorstein Solli Hansenleder.handball@flatas.no405 55 200

Langrenn:
LederJannicke Svendsenleder.langrenn@flatas.no971 77 519

Idrettsskolen:
LederTommy Mokkelbostidrettskolen@gmail.com930 10 412



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc